Składki za granicą zamiast ZUS

PDFDrukujEmail
Optymalizacja kosztów ZUS polega na opłacaniu składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w innym kraju Unii Europejskiej.
Składki za granicą zamiast ZUSSkładki za granicą zamiast ZUS
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: £80.00
48h.gif
Szczegóły produktu

Prowadzisz firmę w Polsce?

lub zamierzasz otworzyć firmę?

a może konczy sie Tobie `niski` ZUS?

 

Wszystkim doskonale znana i powszechnie stosowana optymalizacja kosztów ZUS polega na przeniesieniu i opłacaniu swoich składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne do innego kraju Unii Europejskiej, np. Wielkiej Brytanii lub na Slowacje. 

Po wielu miesiącach testów, 15 lutego 2013r. uruchomiliśmy własną sieć VPN dzięki czemu jesteśmy obecnie pierwszą i zarazem jedyną firmą na polskim rynku oferującą optymalizację składek ZUS poprzez zatrudnienie w Wielkiej Brytanii której pracownicy rzeczywiście wykonują powierzoną pracę, w odróżnieniu od innych firm oferujących 'fikcyjne' zatrudnienie tylko 'na papierze'

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii VPN umożliwiamy wszystkim swoim pracownikom będącym fizycznie w Polsce wykonywanie pracy zdalnie, dzięki czemu nasza oferta spełnia zaostrzone kryteria stawiane przez ZUS i brytyjskie HMRC wobec pracowników z Polski - konieczność udokumentowania faktu ze wykonywana praca nie jest 'fikcyjna' lub pozorna.

 

Korzyści, jakie zyskuje osoba prowadząca działalność gospodarczą w Polsce, a jednocześnie podlegająca pod brytyjski system ubezpieczeń społecznych w ramach programu optymalizacji kosztów ZUS:

 • PEŁNA, SKUTECZNA i BEZPIECZNA forma optymalizacji składki na ubezpieczenia społeczne poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Wielkiej Brytanii
 • Oszczędności w zakresie obowiązkowych składek ZUS nawet w pełnej wysokości!
 • 100% bezpieczeństwo i gwarancja w zakresie ubezpieczenia społecznego!
 • Pełna ochrona ubezpieczeniowa obowiązująca w całej Unii Europejskiej,
 • 100% świadczenia zdrowotne jak dotychczas z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego
 • Otrzymanie zaświadczenia o zatrudnieniu na umowie o pracę na czas nieokreślony oraz wysokości zarobków
 • Wiarygodność zawartej umowy o pracę dla banków i kredytodawców!
 • Po osiągnięciu wieku emerytalnego, otrzymywane świadczenia zamiast 675,10 zł wyniosą ponad 2200 zł
 • Możliwość leczenia się w całej Unii Europejskiej bez opłat ( również w Polsce )
 • Korzystanie z opieki zdrowotnej na terenie Polski jak dotychczas
 • Pełna ochrona ubezpieczeniowa obowiązująca w całej Unii Europejskiej na podstawie zakresu działania karty EHIC również dla współmałżonka i dla dzieci.
 • Ciągłość ubezpieczenia liczonego do gwarantowanej emerytury według przepisów unijnych
 • Możliwości poszerzonej optymalizacji kosztów stałych w Twojej Firmie!
 • Brak konieczności rekomendacji do Programu nowych osób celem uzyskania namacalnych korzyści finansowych!
 • Brak konieczności wykupywania polis i innych produktów finansowych zaciągając w ten sposób długoterminowe zobowiązania finansowe!
 • Brak konieczności zamykania swojej dotychczasowej firmy lub przekształcenia jej w inną formę prawną!
 • Prowadzenie firmy i zatrudnianie pracowników jak dotychczas. Jedyna zmiana to niepłacenie swojego ZUSu w Polsce.
 • Wiele dodatkowych korzyści finansowych i świadczeń poszerzonych, które dostępne są tylko dla naszych Klientów obsługiwanych w ramach programu "Optymalizacja ZUS"!
 • Ze względu na niepodleganie pod ubezpieczenie w polskim ZUS - brak możliwości jakiejkolwiek kontroli naszego Klienta ze strony ZUS i prób podważania zastosowanego rozwiązania!
 • Miesięczna, gwarantowana oszczędność na poziomie min. 600 zł !
 • Najniższy na rynku koszt obsługi - od ok. 490 zł. brutto miesięcznie!
 • Na wszystkie wydatki związane z programem optymalizacji ZUS wystawiamy fakturę.

 

Nie wymagamy od Ciebie:

 

Na czym polega oferta?

W związku z uruchomieniem przez jedną z naszych partnerskich firm nowej usługi - komercyjnego dostępu do prywatnej sieci VPN w UK, USA, Francji i Polsce, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko administratora i kontrolera prywatnej sieci VPN w Wielkiej Brytanii.

Praca nie jest skomplikowana i praktycznie każdy jest w stanie ją wykonać, gdyż polega na codziennym korzystaniu z internetu.

To nie jest żart :) oferowana praca polega na codziennym, przynajmniej 17 godzin tygodniowo, korzystaniu z internetu, najlepiej w taki sam sposób jak zazwyczaj.

Wprowadzana obecnie na rynek przez naszego Partnera usługa dostępu do prywatnej sieci VPN dla klientów biznesowych i indywidualnych polega przede wszystkim na zapewnieniu bezpiecznego, szyfrowanego połączenia i dostępu do internetu, zlecona przez naszą firmę praca polega na wykonywaniu dokładnie tych samych czynności które wykonuje komercyjny klient - w tym wypadku użytkowanie internetu. Tylko poprzez obserwację natężenia ruchu i zachowania użytkowników można określić parametry techniczne sieci w celu zapewnienia jak najlepszej jakości połączeń oraz na zastosowania właściwych ustawień sprzętu i całej infrastruktury technicznej odpowiedzialnej za utrzymanie sieci.

Ponieważ efekty oraz sam przebieg wykonywanej pracy są monitorowane i rejestrowane, nie ma najmniejszego problemu, aby w przypadku kontroli (ZUS, HMRC itp.) w łatwy sposób udowodnić lub przedstawić stosowne potwierdzenie faktu wykonywania zdalnie z Polski określonej w kontrakcie pracy na terenie Wielkiej Brytanii

Całkowity koszt dla przedsiębiorcy z Polski chcącego przenieść swoje składki z ZUS za granicę to tylko £20 tygodniowo (około sto złotych brutto, wliczając w to rozliczenia bieżących składek na ubezpieczenie społeczne w UK zamiast do ZUS), oraz dodatkowo dla osób spoza UK np. z Polski, konieczne jest wykupienie za kwotę £2.50 tygodniowo dostępu do naszej sieci VPN uzyskujac tym samym mozliowsc wykonywania pracy zdalnie, co daje łącznie kwotę £90 - rownowartość, ok. 490 PLN płatną co 4 tygodnie, zawsze przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego - otrzymaną fakturę za usługi mozna w całości zaliczyć do kosztów prowadzenia swojej działalności w Polsce.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.